Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Дитячі іграшки та ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ми підготували всі дитячі іграшки, представлені в нашому інтернет-магазині, з високою якістю, що гарантує безпеку для вашої дитини. Вибирайте будь-які товари на сайті та робіть своїх дітей щасливими за допомогою наших товарів.

Що найчастіше асоціюється з дитинством? Тепло батьківських обіймів, перші друзі і гори іграшок. Пам'ятаєте, яке задоволення ви отримували від нових подарованих іграшок, іноді хвалючись перед своїми ровесниками. Ніби дрібниця, але ж такі рідні, що шкода викидати, у деяких з нас вони лежать десь і досі, вже потерті, але такі рідні, що шкода викидати. Тому ключова місія нашого інтернет-магазину полягає в тому, щоб ваша дитина також, навіть після багатьох років, відчувала приємне тепло в серці, з радістю згадуючи моменти з дитинства.

Які бувають іграшки?


Ніколи раніше, як зараз, не було такого різноманіття товарів. У нашому інтернет-магазині представлено багато новинок, тому батьку важливо розрізняти, для чого та чи інша розвага та річ. Найпопулярніші іграшки, які можна знайти на нашому сайті:

1. Сюжетно-образовані. Тут лялька грає основну роль і має подібність до людини або тварини, часто визначає основний розвиток усієї гри. Дітям важливо, щоб в таких наборах була одяг або інші прикраси, щоб сама лялька стала максимально реалістичною.
2. Велику популярність завоювали технічні іграшки. Це те, що рухається за допомогою пружини, електрики, дистанційного керування. До них відносять засоби пересування по землі, воді, повітрю. Такі іграшки сприяють розвитку: інтересу до будівництва та техніки, розширенню технічного кругозору.
3. Усім улюблені розважальні іграшки, які не залишать байдужим жодного дитину. Сюди входять – фігурки, речі, що видавали смішні звуки, стрибають, тобто всіма способами створюють образ карикатурного персонажа. Такий вид розваг не рекомендується для дошкільників, оскільки буде незрозумілий в такому віці і не сприятиме позитивним емоціям дитини.
4. Для покращення рухової активності та спортивних навичок малюка, необхідно купувати ігри спортивно-моторного типу. Тут є найрізноманітніші підвиди: для розвитку дрібної моторики, координації, точності зору, ловкості тощо.
5. Для покращення естетичного та музичного виховання використовують музичні та озвучені іграшки. В основі - дзвіночки, колокольчики, різні мініатюрні музичні інструменти (у спрощеному вигляді, зберігши основний звук) та інше.
6. Дидактичні іграшки - мозаїки, палички для конструювання, пірамідки, матрьошки тощо. Включають в себе настільні ігри - лото, кубики, але не повинні спонукати дитину до азарту, оскільки призначені для розвитку гостроти розуму, навчання здоровій конкуренції та поваги до суперників.
7. Без цих "будівельних скарбів" не обходиться жодне дитинство - будівельні матеріали. Різні конструктори з пірамід, конусів, циліндрів і кубів. В грі з такими речами дитина втомиться менше, оскільки тут присутня рухова активність, яка надає різноманіття рухів.

Усі основні види разом допоможуть дитинству вашої дитини викликати захоплення і допоможуть їй розвиватися в повній мірі на певному етапі формування як особистості. Ви можете купити доступні дитячі іграшки на нашому сайті прямо зараз.

Як підібрати іграшку, керуючись інтересами дитини?


Головна мета нашого магазину - продаж товарів для дітей, які принесуть радість і сприятимуть розвитку. Ми пропонуємо великий асортимент іграшок за доступною ціною - вони характеризуються відмінною якістю і можуть довго зацікавити будь-яке дитя.

Всі батьки хочуть дати маляті іграшку, яка йому сподобається і розвиватиме. Так як діти у наше час дивляться, які є у їхніх ровесників або які часто зустрічаються в рекламі, варто враховувати сучасні та модні моделі.

Деякім батькам вибір дається досить легко, без зайвих нервів, оскільки вони знають захоплення та інтереси своєї дитини. Орієнтуйтеся на ціль, яку має виконувати іграшка, і який досвід дитина з цього отримає. Якщо все ж таки нічого не приходить на думку, то поглянувши каталог нашого інтернет-магазину, ми впевнені, що ідеї для подарунка або покупки з'являться одна за одною.

Маленьким рукодільницям до душі набори для шиття та створення своїх речей, а юним спортсменам підійдуть м'ячі та кулі. Дитяча річ повинна приносити естетичне задоволення, завдяки цьому складаються образи, які на все життя можуть залишитися в підсвідомості.

Безпечними будуть такі іграшки, які мають вишиту або намальовану мордочку, без ворсу і з флісовим покриттям. Доречно обирати м'які іграшки з невеликим ворсом, так як довгі ворсинки при випаданні можуть потрапити в очі або рот. Дитина трохи старшого віку буде задоволена інтерактивними речами середнього розміру. Вони програмовані так, щоб він міг розмовляти з ними, ставити запитання та відповідати на них.

Самими популярними на даний момент є:

1. Ляльки з наборами одягу і аксесуарів;
2. Все, що стосується творчості - ручки, альбоми, пластилін, кольорові олівці та фломастери, пальчикові фарби тощо;
3. Настільні ігри - діти постійно хочуть імітувати дорослих і відтворюють їх діяльність в рольових іграх;
4. Рухомі іграшки, що можна тягнути за собою, товкти і катати.

На нашому сайті панує атмосфера тієї самої, дитячої безтурботності - навіть дорослі з купою проблем на кілька хвилин забувають про них.

Дивлячись на різноманітні іграшки, часто виникає питання: "Чому ж у мене не було такого?"

Тож не зволікайте, заглядайте в наш каталог і залишетесь приємно здивовані низькими цінами на дитячі іграшки. Всі вони виготовлені з безпечних матеріалів і мають фарбу, яка не видається дитині. Ми стараємось радувати вас новими товарами найкращої якості, звертаючи увагу на те, щоб вони були безпечними та пройшли повну перевірку. Наш персонал обов'язково допоможе, якщо виникнуть проблеми з оформленням замовлення та питаннями щодо доставки.

Завжди раді вам!

Вгору